Wydarzenia

Targi i Kongres BEAUTY FORUM Warszawa 2023

Marka SQT Biomicroneedling pojawi się na Targach i Kongresie Beauty Forum w Warszawie 1-2 Kwietnia. Wystartowaliśmy również w konkursie 𝗕𝗘𝗔𝗨𝗧𝗬 𝗙𝗢𝗥𝗨𝗠 𝗔𝘄𝗮𝗿𝗱 𝗣𝗼𝗹𝗮𝗻𝗱 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗥𝗲𝗮𝗱𝗲𝗿𝘀 w dwóch kategoriach, pierwszej SALON & SPA FACE jako marka SQT Biomicroneedling z wszystkimi produktami oraz w drugiej kategorii BEAUTY PRO z Zestawem Naprawczym do skóry problematycznej.

Zapraszamy Wszystkich Państwa również na prezentację naszej marki / wykład, który poświęcony będzie Biomikronakłuwaniu, wykład odbędzie się podczas Targów w Sobotę w godzinach 13:20 – 13:50 na Scenie BEAUTY POINT. 

Tradycyjnie już poprowadzimy pokazy zabiegowe na naszym stoisku. W związku z czym przeprowadzimy trzy zabiegi, a każdy z wykorzystaniem innego Zestawu Zabiegowego. Jeden zabieg dla skóry problematycznej, drugi natomiast będzie Rewitalizujący, który świetnie rozprawia się z wszelkiego rodzaju przebarwieniami i nie tylko oraz nasza gwiazda czyli Zestaw Odmładzający.

Prezentacja Marki SQT / Wykład

Wykład na Scenie BEAUTY POINT, podczas Targów i Kongresu Beauty Forum w Warszawie poprowadzi dla Państwa Dariusz Lutnik Dyrektor ds. Sprzedaży SQT Biomicroneedling Polska. Temat wykładu to:

SQT BIOMICRONEEDLING – INNOWACYJNY ZABIEG, BEZINWAZYJNA PRZEBUDOWA SKÓRY W 7 DNI

Podczas wykładu zaprezentujemy Państwu naszą markę SQT, zreferujemy na czym polegają zabiegi Biomicroneedling i dlaczego są innowacyjne. Omówimy Zestawy Zabiegowe, różnice, zastosowanie, skład. Zaprezentujemy również liczne zdjęcia z efektami po zabiegowymi poszczególnych zestawów. Przedstawimy wskazania  i przeciwskazania do zabiegów SQT.

Serdecznie Zapraszamy Sobota w godzinach 13:20 – 13:50

Konkurs 𝗕𝗘𝗔𝗨𝗧𝗬 𝗙𝗢𝗥𝗨𝗠 𝗔𝘄𝗮𝗿𝗱 𝗣𝗼𝗹𝗮𝗻𝗱 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗥𝗲𝗮𝗱𝗲𝗿𝘀

SQT to innowacyjna marka, która otwiera nowe możliwości dla osób borykających się z przebarwieniami, zmianami trądzikowymi, rumieniem, z oznakami starzenia, borykających się z nad reaktywnością skory. Pozwala na całoroczne stosowanie przy odpowiednim zabezpieczeniu skóry przed promieniami UV, stosowanie produktów marki SQT możliwe jest w przypadku klientów ze stanami zapalnymi trądziku bez uprzedniej antybiotykoterapii.

W zeszłym roku Marka SQT została wyróżniona w kategorii na najbardziej Innowacyjny Zabieg Roku 2022 podczas Kongresu i Targów LNE w Krakowie. (przeczytaj więcej o tym wydarzeniu tutaj)

W tym roku również wystartowaliśmy w konkursach targowych, a nasze produkty zakwalifikowały się do drugiej części konkursu, w której zwycięzcę nominują internauci poprzez głosowanie SMS. Każdy głos ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ jesteśmy młodą, rozwijającą się marką w Polsce.

Jeśli mieli już Państwo kontakt z naszymi produktami i zabiegami to gorąco zachęcamy do głosowania na nasza markę, każdy głos ma ogromne znaczenie, a wygranie konkursu pozwala na udowodnienie iż naturalne, nieagresywne zabiegi mają prawo bytu w branży Beauty, ponieważ są skuteczne i bezpieczne.

INFORMACJE O KONKURSIE I GŁOSOWANIU:

Głosuj na SQT Biomicroneedling Zestaw Naprawczy / Zabieg do skóry Problematycznej w Konkurs 𝗕𝗘𝗔𝗨𝗧𝗬 𝗙𝗢𝗥𝗨𝗠 𝗔𝘄𝗮𝗿𝗱 𝗣𝗼𝗹𝗮𝗻𝗱 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗥𝗲𝗮𝗱𝗲𝗿𝘀 Choice do 𝟭𝟬 𝗺𝗮𝗿𝗰𝗮!
Kategoria konkursowa: BEAUTY PRO
👉  https://beauty-forum.com.pl/wiedza/competition_product/sqt-biomicroneedling-resurfacing-repair-set/

Co zrobić, żeby zagłosować?
✅  W treści wiadomości SMS wpisz:
TYP.BEAUTYPRO.6
✅  Wyślij SMS na numer 71480.
[Koszt SMS to 1,23 zł (z VAT)]
ℹ️  Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na stronie organizatora: https://beauty-forum.com.pl/bfawards/
Informacje na temat zabiegu do skóry problematycznej dostępne są na naszej stronie: https://biomicroneedling.pl/produkt/zestaw-naprawczy-sqt/
Głosuj na Zabieg SQT Biomicroneedling w Konkurs 𝗕𝗘𝗔𝗨𝗧𝗬 𝗙𝗢𝗥𝗨𝗠 𝗔𝘄𝗮𝗿𝗱 𝗣𝗼𝗹𝗮𝗻𝗱 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗥𝗲𝗮𝗱𝗲𝗿𝘀 Choice do  𝟭𝟬 𝗺𝗮𝗿𝗰𝗮!
Kategoria konkursowa: SALON & SPA FACE
👉 https://beauty-forum.com.pl/wiedza/competition_product/sqt-biomicroneedling/
Co zrobić, żeby zagłosować?
✅ W treści wiadomości SMS wpisz:
TYP.SSF.7
✅ Wyślij SMS na numer 71480.
[Koszt SMS to 1,23 zł (z VAT)]
ℹ️ Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na stronie organizatora: https://beauty-forum.com.pl/bfawards/
Za wszystkie głosy ogromnie Państwu dziękujemy:)

Mamy dla Państwa również KOD RABATOWY na zakup biletów.

Kod upoważniający do 15% rabatu na zakup jednodniowego biletu wstępu na targi w systemie online, obowiązujący do 29 marca 2023 (nie dotyczy biletów wstępu dla uczniów).

Kod: BEAUTY WARSZAWA należy wykorzystać podczas zakupu w sklepie online.

TARGI I KONGRES BEAUTY FORUM 2023
1-2.04.2023 | Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Dodaj komentarz