Motywuje Nas Piękno

Pasja, Natura
i Doświadczenie

Dystrubutor Polska

Barbara Lutnik – Właścicielka Gabinetu Beauty Instytut Urody, Specjalistka Medycyny Estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Oficjalny i wyłączny Dystrybutor SQT Biomicroneedling profesjonalnych produktów do użytku dla gabinetów urody.

Producent

Firma Hunan Sunshine Biotech Co., Ltd., która jest pionierem terapii kosmetycznej Sponge Spicule. LABORATORIUM PRODUCENTA MA NA SWOIM KONCIE 7 lat głębokich badań w celu zapewnienia najbardziej profesjonalnych i najwyższej jakości naturalnych surowców z hydrolizowanego ekstraktu z gąbki dla przemysłu kosmetycznego.

NASZA MISJA

Skuteczne z Natury

W kosmetykach coraz częściej znajdują się substancje, które nie zostały pozyskane w laboratoriach. W naszej branży najważniejsza jest jakość.

Nasza misją jest dzielenie się pasją do kosmetologii i ekologicznych kosmetyków. Sunsine Bio-Tech to światowy lider w produkcji preparatów opartych na hydrolizowanej gąbce spongilla spicule. Jest pionierem w oczyszczaniu i ekstrakcji hydrolizowanych gąbek z wieloletnim zaangażowaniem w badania, rozwój oraz produkcję. Przykładamy najwieksza wagę do każdej biomikroigiełki, aby zapewnić najwyższej jakości produkty dla ekologicznego przemysłu kosmetycznego. W SQT Biomicroneedling postanowiliśmy trafić do tych którzy cenią przede wszystkim rzetelność i efekty.

Największymi klientami dla marki są gabinety kosmetyczne, centra urody, SPA. Nasz produkt połączony z wiedzą i doświadczeniem profesjonalistów pozwala na wykorzystanie produktów w 100%, z widocznymi efektami już po pierwszym zabiegu.

Media Społecznościowe Marki

SQT POLSKA

Nasz Zespół

Doświadczenie i świetna koordynacja naszego zespołu przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Barbara Lutnik

DYSTRYBUTOR

Dariusz Lutnik

DYREKTOR GENERALNY