Julita Sobiewska-Dec

Instruktor

Licencjonowany kosmetolog z 13 letnim doświadczeniem
Właściciel gabinetu kosmetologii BodyArt by Sobiewska.

Certyfikowany Instruktor SQT z kwalifikacjami do przeprowadzania specjalistycznych szkoleń zakończonych certyfikatem marki SQT Biomicroneedling Polska.

BodyArt by Sobiewska
ul. Baczewskiego 7b,
74-400 Dębno
Tel.: +48 508 463 733
Facebok  Instagram 

Urszula Sergiel

Instruktor & Przedstawiciel

Firma Estivita od 8 lat zajmuje się sprzedażą produktów HAfiller. Profesjonalnie wspieramy gabinety w terapiach anty-aging w co SQT doskonale się wpisuje, jesteśmy zaszczyceni mogąc być jednym z przedstawicieli marki. Otaczamy naszych klientów opieką, służąc im całą naszą wiedzą na temat branży beuty, osobiście gwarantuję wsparcie niemal 24h. Polecam zawsze produkty przetestowane na sobie.

Certyfikowany Instruktor oraz Przedstawiciel Handlowy SQT z kwalifikacjami do przeprowadzania specjalistycznych szkoleń zakończonych certyfikatem marki SQT Biomicroneedling Polska.

ESTIVITA Urszula Sergiel
ul. Modrzejowska 20
41-200 Sosnowiec
tel. 609 055 673;
e-mail: usergiel@estivita.pl

Karolina Szewczyk

Instruktor & Przedstawiciel

Mam na imię Karolina, z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. Tytuł magistra zdobyłam w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej na kierunku uzupełniającym Turystyka uzdrowiskowa i odnowa biologiczna. Tematyka branży Beauty zawsze była mi bliska. Jestem szczęśliwa, że mam możliwość spełniać się zawodowo. Uwielbiam kontakt z ludźmi i staram się, by każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki i lepszego samopoczucia moich klientów to mój priorytet. Wykształcenie na kierunku medycznym oraz praca na certyfikowanych urządzeniach i preparatach medycznych to gwarancja bezpieczeństwa, a także możliwość dalszego rozwoju.

Certyfikowany Instruktor oraz Przedstawiciel Handlowy SQT z kwalifikacjami do przeprowadzania specjalistycznych szkoleń zakończonych certyfikatem marki SQT Biomicroneedling Polska.

Beauty Body Modelowanie Sylwetki
ul. Królowej Jadwigi 242
30-218 Kraków
tel. 604 627 628
Facebok 

Wanda Kołtun

Przedstawiciel

Swoją przygodę z branżą Beauty rozpoczęłam w 2013 roku, gdy na Polski rynek wkraczała marka kwasu hialuronowego Hafiller. Do dziś jestem dystrybutorem wysokiej jakości produktów wykorzystywanych m.in w terapiach przeciwstarzeniowych. Działalność swoją opieram na współpracy z salonami, w formie doradztwa produktowego i konsultacji zabiegowych. Możesz być pewna produktów które oferuję, to preparaty które sprawdziłam i wiem, że doskonale wpływają na skórę.

 W związku z tym zapraszam Cię do poznania przełomowego zabiegu SQT, przeprowadzę Cię przez jego tajniki abyś odkryła wszelkie walory Biomicroneedlingu.

Przedstawiciel Handlowy SQT województwo Zachodniopomorskie.

VandEsta Wanda Kołtun
tel. 501519948
mail: wandakoltun@gmail.com
Fb: vandestafb
Insta: vandestainsta

Joanna Pospiech

Instruktor

Kosmetolog i menadżer produktów kosmetycznych z 11 letnim stażem w branży beauty, specjalizuje się w kosmetyce twarzy i kosmetologii estetycznej.

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje i udoskonala umiejetnosci uczestnicząc w różnych seminariach, szkoleniach i warsztatach. Pasją jest jej praca, już od młodych lat marzyła o zawodzie kosmetologa.

Certyfikowany Instruktor SQT z kwalifikacjami do przeprowadzania specjalistycznych szkoleń zakończonych certyfikatem marki SQT Biomicroneedling Polska.

Cosmo – Kosmetologia Estetyczna Joanna Pospiech
tel. +48 696 76 78 18
mail: info@cosmopila.pl
Fb: Cosmopila
Insta: Cosmopila
www.cosmopila.pl

Katarzyna Strzemieczna

Instruktor & Przedstawiciel

Z zawodu jestem informatykiem i współzałożycielką firmy Nanovee Software House. Wraz z założycielami firmy SQT Biomicroneedling Polska tworzę i rozwijam markę SQT w naszym kraju, nabywając w ten sposób ogromną wiedzę na temat produktów, procesów ich wytwarzania i pozyskiwania kluczowych składników, przebiegu i działaniu opartych na nich zabiegach. Ukończyłam szkolenie specjalistyczne i instruktorskie z zakresu prawidłowego wykonywania zabiegów stając się tym samym Instruktorem i Przedstawicielem marki SQT.

Certyfikowany Instruktor oraz Przedstawiciel Handlowy SQT z kwalifikacjami do przeprowadzania specjalistycznych szkoleń zakończonych certyfikatem marki SQT Biomicroneedling Polska. Warszawa i woj. Mazowieckie.