Informacje

Agenda – Szkolenie dla Gabinetów – Certyfikat

Agenda: Szkolenie Specjalistyczne

Program szkolenia dla gabinetów kosmetycznych w celu uzyskania Certyfikatu Specjalisty SQT Biomicroneedling. Szkolenie odbywa się w formie zajęć teoretycznych i praktycznych, stacjonarnie w gabinecie klienta lub w placówce dystrybutora produktów SQT, adres placówki w zakładce KONTAKT

  1. Temat: Szkolenie Specjalista SQT Biomicroneedling
  2. Wstęp: W tej części Szkolenia Specjalistycznego dowiesz się:
   • Co to jest Biomikronakłuwanie
   • Jaki skład mają produkty SQT
   • Jaki wpływ na cerę ma metoda Biomikronakłuwania
   • Jaki wpływ na cerę mają składniki aktywne zawarte w produktach SQT
   • Jakie obowiązują zalecenia i przeciwwskazania do zabiegów SQT
   • Co to jest Spongilla Spicule i czym różni się od wodorostów i alg
   • Bezpieczeństwo i korzyści płynące z przeprowadzania nieinwazyjnych, naturalnych zabiegów SQT
  3.  Pokaz: W tej części Instruktor przeprowadzający szkolenie zaprezentuje poprawną metodykę zabiegową, omówi każdy z etapów zabiegu, przedstawi normy czasowe dla każdego etapu, opowie jak każdy z etapów zabiegu wpływa na cerę i jakie podskórne procesy uruchamia. Omówi pielęgnację cery po zabiegu i etapy jej gojenia i regeneracji.
  4. Część Praktyczna: Po pokazie, każdy z uczestników wykonuje zabieg SQT na modelce pod okiem instruktora. Instruktor obserwuje i udziela wskazówek, koryguje błędy i sugeruje odpowiednie techniki.
  5. Certyfikat: Każdy uczestnik po ukończeniu części teoretycznej i praktycznej otrzymuje Certyfikat Specjalisty SQT Biomicroneedling i tym samym zostaje Gabinetem Certyfikowanym. Każdy Certyfikowany Gabinet SQT może liczyć na wsparcie naszej marki w postaci:
   • Materiałów Reklamowych w postaci tekstów i grafik na Twoje media społecznościowe
   • Materiały i teksty na Twoją stronę Internetową
   • Adres i dane kontaktowe wraz z logo Twojego gabinetu zostaną dodane do naszej wyszukiwarki gabinetów certyfikowanych
   • Twój gabinet zostanie również promowany na naszych profilach w mediach społecznościowych
   • Materiały stacjonarne w postaci ulotek dla klientów o poprawnej pielęgnacji po zabiegowej

SQT Biomicroneedling Polska dąży do tego, aby każda osoba, która ukończy nasze szkolenie specjalistyczne posiadała zarówno wiedzę, jak i umiejętności praktyczne. Szkolenia realizowane są w niewielkich, 2 – 4 osobowych grupach lub indywidualnie, co sprzyja lepszemu przyswajaniu wiedzy i nabywaniu umiejętności praktycznych. Instruktorzy prowadzący Szkolenie mogą poświęcić każdej osobie wystarczającą ilość czasu.

Zabieg biomikronakłuwania SQT prezentowany podczas szkolenia jest dokładnie omawiany, uczestnicy poznają wskazania i przeciwwskazania do jego wykonania. Po omówieniu części teoretycznej, każdy z uczestników wykonuje zabieg biomikronakłuwania na modelce pod okiem instruktora. Instruktor obserwuje i  udziela wskazówek. Doświadczeni instruktorzy SQT Biomicroneedling posiadają niezbędną wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne.

Wychodzimy z założenia, iż tylko odpowiednia i pełna wiedza teoretyczna w połączeniu z praktyką może dać wymierne efekty w postaci potrzebnych kwalifikacji, które w rezultacie przekładają się na oczekiwane efekty zabiegowe i zadowolenie naszych klientów.

Galeria

Dodaj komentarz