Wydarzenia

INNOWACJA 43. KONGRESU I TARGÓW LNE

Po raz kolejny LNE nagrodziło najbardziej odkrywcze produkty i sprzęty w branży beauty, przyznając prestiżową nagrodę INNOWACJA 43. KONGRESU I TARGÓW LNE.

Laureatów Konkursu wybiera Jury, w którego skład wchodzi wybitne grono ekspertów z zakresu chemii surowców kosmetycznych, biotechnologii oraz wykorzystania w praktyce nowoczesnej aparatury, a także przedstawiciele LNE Polska.

Celem konkursu jest docenienie i wyłonienie spośród nowości kosmetycznych produktów wykorzystujących innowacyjne składniki, mających oryginalne formuły czy zmieniających oblicze branży beauty.

SQT Biomicroneedling Zwycięzcą Konkursu w Kategorii - Zabieg na Twarz

W naszej branży najważniejsza jest jakość. Postanowiliśmy trafić do tych którzy cenią sobie przede wszystkim rzetelność i efekty. Oferując Państwu produkt, który w połączeniu z wiedzą profesjonalistek zrewolucjonizuje podejście do kosmetologii, medycyny estetycznej oraz pielęgnacji skóry.

Dlatego z dumą odbieraliśmy tak prestiżową nagrodę jaką jest statuetka wręczana podczas 43 Kongresu i Targów LNE w Krakowie za najbardziej innowacyjny zabieg na twarz.

Biomikronakłuwanie to zrewolucjonizowana metoda, która w bezpieczny i naturalny sposób pozwala osiągnąć niesamowite efekty.

Biomikronakłuwanie

Technologia, która zrewolucjonizowałą biomikronakłuwanie. W 5 minut aż 3000000 naturalnych mikroigieł krzemionkowych wprowadzanych jest bezpośrednio do skóry właściwej wraz ze składnikami aktywnymi (fibronektyna, kolagen, kwas hialuronowy, betagluken i wiele innych) poprzez masaż dłoni – bez przerwania ciągłości skóry.

Zestaw SQT Rewitalizujący laureat konkursu Innowacje 2022 zmniejsza przebarwienia, i zmarszczki, likwiduje wiotkość przywraca równowagę hydrolipidową. Skraca cykl odnowy skóry z 28 do 7 dni.

Dodaj komentarz