Wydarzenia

Złoty Medal MTP – Targi LOOK i Beauty VISION – Poznań 2023

Mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu, które zgromadziło entuzjastów branży kosmetycznej z całego kraju. Międzynarodowe Targi i Kongres LOOK i beautyVISION w Poznaniu, które odbyły się w dniach 15-16 kwietnia 2023 roku, to dla nas okazja do podzielenia się naszą pasją i innowacyjnym podejściem do pielęgnacji skóry.

Poznań 2023

Nasze stoisku nr 23 w Pawilonie A8 stało się przestrzenią, gdzie mogliśmy spotkać naszych partnerów biznesowych oraz wszystkich zainteresowanych nowinkami z dziedziny kosmetologii. Atrakcyjne oferty, które przygotowaliśmy dla Was, to tylko początek. Oprócz tego, zapraszaliśmy na fascynujące pokazy zabiegowe, które odbywały się w regularnych interwałach w ciągu obu dni targowych.

Barbara Lutnik, Master Instruktor SQT i wyłączny Dystrybutor marki SQT w Polsce, razem z Anetą Kuczyńską, również Master Instruktorką SQT, oraz Katarzyną Strzemieczną, Instruktorką i Przedstawicielką marki SQT w województwie Mazowieckim, przybliżyły Wam tajniki naszych innowacyjnych zabiegów. To była okazja nie tylko do zobaczenia efektów na żywo, ale także do zadania pytań i uzyskania cennych wskazówek od naszych ekspertów.

SQT BIOMICRONEEDLING INNOWACYJNY ZABIEG, BEZINWAZYJNA PRZEBUDOWA SKÓRY W 7 DNI

Nie mogło zabraknąć również wykładu, który poprowadził Dariusz Lutnik, Dyrektor ds. Sprzedaży SQT Biomicroneedling Polska. Temat wykładu, “SQT BIOMICRONEEDLING INNOWACYJNY ZABIEG, BEZINWAZYJNA PRZEBUDOWA SKÓRY W 7 DNI”, poruszył kluczowe aspekty naszej metody oraz przynosił cenne informacje na temat jej efektywności.

Zapraszamy do Obejrzenia Relacji z Wykładu Pana Dariusza na Naszym Instagramie!

Obejrzenie relacji z wykładu to doskonały sposób na poznanie głębszych szczegółów naszych rozwiązań i metodyki działania. Bądźcie z nami na Instagramie i nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wzbogacenia swojej wiedzy!

SQT BIOMICRONEEDLING laureatem Złotego Medalu Grupy MTP!

Nasze emocje osiągnęły apogeum, kiedy otrzymaliśmy zaszczytną nagrodę “Złoty Medal MTP” dla Zestawów Zabiegowych SQT Biomicroneedling. To uznanie dla naszych wysiłków i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji skóry. Wręczenie nagrody przez Grupę MTP stanowiło wyjątkowy moment podczas Targów, a to tylko podkreśla wagę naszej obecności na tym prestiżowym wydarzeniu.

Złoty Medal SQT Biomicroneedling

Zapraszamy do obejrzenia Relacji z tego wydarzenia

Dodaj komentarz