Wydarzenia

Gardem Bussines Party – Promocja Książki “50 Kobiet Biznesu”

Drodzy przyjaciele SQT Biomicroneedling,

W miniony weekend mieliśmy niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowej imprezie organizowanej przez Beauty Serwis. Gardem Bussines Party – Promocja Książki “50 Kobiet Biznesu”. Wydarzenie odbyło się w uroczym miejscu Flaming Bistro, na ulicy Francuskiej 2 w Warszawie. Zgromadziło nie tylko wybitne postacie ze świata Beauty i  Biznesu, ale przede wszystkim inspirujące kobiety, których historie zostały uwiecznione w książce.

Nasze serca rozgrzała obecność Barbary Lutnik, dystrybutora SQT Biomicroneedling w Polsce, która zaszczytnie znalazła się wśród bohaterek tej niezwykłej publikacji. To niewątpliwie ważny moment, który podkreśla nie tylko jej indywidualne osiągnięcia, ale także rolę inspiracji dla innych kobiet oraz dla naszego środowiska.

Chcielibyśmy również z dumą podzielić się informacją, że firma SQT Biomicroneedling ma zaszczyt być sponsorem tej wyjątkowej publikacji. Jesteśmy dumni z możliwości wsparcia inicjatywy promującej wybitne kobiety, które przyczyniły się do rozwoju naszej branży. Nasza firma od zawsze kładzie nacisk na inspirację, innowację i profesjonalizm, dlatego wspieranie takich przedsięwzięć jest dla nas niezmiernie istotne.

Prelekcje - Beauty Serwis organizuje wydarzenia, które nie tylko bawią ale również inspirują.

Dariusz Lutnik, Dyrektor SQT Biomicroneedling, również miał okazję zabłysnąć swoją mową podczas tego wydarzenia. Jego słowa o wyjątkowym podejściu Barbary do ludzi oraz branży beauty dotknęły serca wszystkich obecnych, dodając jeszcze więcej głębi i inspiracji temu wyjątkowemu wieczorowi.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu jakim był Gardem Bussines Party – Promocja Książki “50 Kobiet Biznesu”. Wspaniała atmosfera, inspirujące historie oraz obecność wybitnych postaci biznesu stanowiły dla nas niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Jeśli jesteście ciekawi nowej książki, to miejcie na uwadze, że będzie ona dostępna w sprzedaży już od grudnia w księgarniach sieci Empik oraz w formie ebook w EmpikGo.

Dodaj komentarz