Informacje

SQT Spongilla Spicules vs Wodorosty, Koralowce i Algi

Jaka jest różnica między spikułami gąbki SQT a spikułami wodorostów / alg / koralowców?

Kluczowym składnikiem jest Spongilla Spicules.
Bardziej wartościowy i zaawansowany składnik niż algi i koralowce.

Czystość

Spikule gąbki są bliskie 100% czystości, jednoskładnikowy, biały proszek, bez szczególnego zapachu; w pezciwieństwie do produktów na bazie wodorostów, alg czy koralowców, w których zawartość wodorostów/koralowców to tylko około 20%, reszta to mikroorganizmy planktonowe, martwe gałęzie lub opadłe liście i inne zanieczyszczenia, jest to szary, szarozielony lub brązowy proszek o rybim zapachu.

Spikule

Spikule gąbki to zasadniczo nienaruszone spikule o długości zwykle od 200 do 300 mikronów, które mogą dotrzeć do warstwy podstawowej skóry i stymulować samoleczenie i regenerację ludzkich komórek skóry. Tak doskonałe spikule tworzą mikro kanały, które są doskonałą drogą do skóry właściwej dla składników aktywnych takich jak kwas hialironowy, betagluken, fibronektyna, peptydy i wiele innych bogatych składników zawartych w produktach SQT.
Natomiast igły z wodorostów / koralowców są złamanymi igłami, które są najczęściej używane do mikrodermabrazji, mają słabą zdolność do stymulowania podłoża i nie mogą być używane jako pojedynczy składnik do łączenia z kremami i innymi produktami.

Ochrona Skóry

Preparaty zabiegowe SQT są bardzo bezpieczne, podczas zabiegów nie występuje krwawienie, nie wymagają znieczulenia, nie dochodzi również do przerwania ciągłości naskórka.
Cykl odnowy skóry skrócony jest z 28 dni jak w przypadku większości peelingów chemicznych do 7 dni.
Terapia Biomicroneedling w porównaniu z tradycyjną metalową mikroigłą, sprawia, że zabieg jest łatwiejszy, a ryzyko infekcji znacznie zmniejszone. W porównaniu z peelingiem chemicznym i peelingiem ziołowym, produktami na bazie koralowców, alg lub wodorostów terapia Biomicroneedling nie ma SKUTKÓW UBOCZNYCH, jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, ponieważ składniki są w całości naturalne, nie zawierają kwasów i składników uszkadzających skórę.

Wpływ zanieczyszczeń na skorę

Szkody nieczystości jakie występują w preparatach na bazie alg / wodorostów / koralowców są dla skóry bardzo niebezpieczne.

Najczęściej spotykane to:

  • Kontaktowe zapalenie skóry z podrażnienia (ICD)
  • Alergiczne kontaktowe zapalenie skóry (ACD)
  • Indukowane światłoczułe zapalenie skóry (PDI)
  • Trądzik wywołany kosmetykami
  • Kosmetyczna nieprawidłowość pigmentu skóry

Najlepszy surowiec

SQT – Wszystkie surowce do gąbek słodkowodnych pochodzą z jeziora Hunan Dongjiang, które jest klasy IS-Grade krajowej wody pitnej w latach 2011-2019 (GB3838-2020)

Najwyższe standardy

SQT – Proces produkcji, kontrola jakości i pakowanie prowadzone są w Systemie Kontroli i Oceny Jakości SQT (SQCAS), który jest zgodny z normami ISO-9001, który został zatwierdzony przez US-FDA i CMA, PONY i CNA.

Najlepsze badania i rozwój

SQT – Głęboko współpracowała z National Key Labs – Hunan M&M LAB. Top naukowy zespół badawczo-rozwojowy i QC, wyrafinowany sprzęt jest niezbędny dla produktów najwyższej klasy i czystości, a wszystkie odczynniki do wykrywania produkcji są certyfikowane przez CNAS i SIGAMA

Najlepsze komponenty

SQT – Wszystkie składniki Spongilla Spicules należą do katalogu INCI uznanego przez Międzynarodową Organizację Kosmetyczną

Dodaj komentarz