Informacje

Q&A

Najczęściej Zadawane Pytania

Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań i odpowiedzi.

Jeśli na poniższej liście nie znaleźli Państwo odpowiedzi na nurtujące pytanie, prosimy o zostawienie komentarza w sekcji na dole strony, a my postaramy się odpowiedzieć na nie najszybciej jak to możliwe.

Czy mogę go używać również do skóry wrażliwej?

Tak, może być również stosowany do skóry wrażliwej, chyba że masz alergię na spikule. Ten produkt nie powoduje alergii skórnych, zamiast tego poprawia kondycje cery i sprawia, że Twoja skóra wygląda zdrowo i jest zdrowa.

Ile zabiegów należy wykonać dla pełnego efektu?

Zależy od konkretnych problemów skórnych. Ogólnie rzecz biorąc, typowe choroby skóry wymagają 1-2 zabiegów, poważniejsze problemy wymagają 3-4 zabiegów, natomiast skóra ze zmarszczkami, dużymi porami lub uszkodzeniami wymaga 4 zabiegów.

Czy terapię SQT można stosować z innymi produktami do pielęgnacji skóry?

Możesz używać niedrażniących produktów do codziennej pielęgnacji, mikroigły otwierają kanały skóry zwiększając tym samym wchłanianie składników aktywnych takich jak kwas hialuronowy, witaminy i peptydy.

Czy SQT jest bezpieczny dla kobiet karmiących piersią, osób, które: cierpi na cukrzycę lub przechodzą chemioterapię?

Produkt można stosować u tych osób, jednak mogą być bardzo wrażliwe na wszystko, dlatego przed rozpoczęciem leczenia najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Czy po zabiegu wszyscy się złuszczą? Czy złuszczanie to pożądany efekt?

A) Według otrzymanych przez nas informacji zebranych od 1132 klientów, 26,24% użytkowników złuszczało się po pierwszym zabiegu, 63,78% użytkowników złuszczało się po drugim, 79,15% użytkowników złuszczało się po trzecim zabiegu, a 90,19% użytkowników złuszczało się po czwartym.

B) Stopień złuszczania zależy od intensywności masażu twarzy oraz rodzaju skóry. Część peelingująca sprawia, że okolica szybciej się regeneruje, dzięki czemu widać wyraźne łuszczenie. Obszar, w którym skóra nie łuszczy się, może oznaczać, że szybkość odnawiania jest stosunkowo niska, i dlatego nie widać wyraźnego złuszczania.

Jak pielęgnować skórę po Terapii Spongilla Spicules?

  • Delikatnie myj twarz czystą wodą przez 2 dni po zabiegu SQT® Sponge Spicules.
  • Użyj hipoalergicznego środka czyszczącego przez 3-5 dni po użyciu SQT® Sponge Spicules. Nie używaj chusteczek nawilżających z alkoholem, mydła lub jakichkolwiek innych produktów złuszczających i produktów z granulkami/ziarnem.
  • Nałóż nawilżające i odświeżające serum na twarz SQT® bez zawartości alkoholu i olejków eterycznych.
  • Możesz wklepać w swędzącą skórę balsam/toner lub zwilżyć twarz wacikiem. Nie drap suchych i swędzących miejsc, aby uniknąć pogorszenia dyskomfortu.
  • Łuszczenie pojawi się już trzeciego dnia po zabiegu, prosimy o nie złuszczanie na siłę rękami, zamiast tego należy dokładnie nawilżać skórę. Jeśli usuniesz martwe komórki skóry na siłę, może to powodować późniejsze problemy skórne lub blizny.
  • Pamiętaj, aby chronić skórę przed słońcem unikając go lub stosować niedrażniący krem ​​przeciwsłoneczny, ponieważ po zabiegu skóra jest bardzo wrażliwa na promienie UV. (Mogą się pojawić piegi lub przebarwienia, gdy skóra jest wystawiona na działanie promieni słonecznych bez nakładania kremu przeciwsłonecznego).

Dodaj komentarz